Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Czy warto kupić gotowy projekt domu?

Czy warto kupić gotowy projekt domu?Z całą pewnością jest wiele korzyści, płynących ze zlecenia zaprojektowania domu od podstaw architektowi, jednakże jest to znacznie droższa opcja niż gotowy projekt nowoczesnego domu. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób decyduje się na katalogowe projekty tym bardziej, że do dyspozycji mamy bardzo duży wybór. Czy warto zatem postawić na gotowe projekty nowoczesnych domów?

 

projekt domu nowoczesnego

 

Czy warto kupić gotowy projekt domu nowoczesnego?

 

Zwykle każdy inwestor szuka oszczędności już na etapie wyboru projektu domu. Dlatego też znacznie częściej można spotkać się z zakupem gotowego projektu (https://www.domywstylu.pl/domy-nowoczesne/)niż zleceniem jego zaprojektowania według swoich indywidualnych wytycznych. Dlaczego tak jest?

 

Gotowe projekty domów są znacznie tańszym rozwiązaniem niż te indywidualne.

 

Na korzyść projektów gotowych przemawia bardzo duży wybór i do tego można liczyć na uzyskanie bezpłatnej pomocy architekta przy podejmowaniu decyzji o lokalizacji/rozmieszczeniu domu.

 

Zakup katalogowego projektu jest znacznie szybsze niż wymyślanie go od podstaw z projektantem.

 

Można liczyć na otrzymanie aktualnych kosztów materiałów, które niezbędne są do budowy domu wraz gotowymi zestawieniami i kosztorysami.

 

Decydując się na gotowy projekt domu, można liczyć na możliwość wprowadzenia pewnych zmian adaptacyjnych, a praca architekta przy adaptacji jest zazwyczaj wliczona w cenę projektu.
Głosuj (0)

tanidom 12:50:24 14/02/2018 [Powrót] Komentuj